Shopping cart

Frequently bought together

Your cart is currently empty.

Informācija latviešu valodā

Par mums

Gamepatch ir funkcionālā sporta apģērbu ražotājs no Latvijas, kas specializējas basketbolā un citos sporta veidos. Gamepatch izmanto unikālu Latvijā radītu tehnoloģiju, kas līdz šim sevi ir pierādījusi kā inovāciju veiksmes stāsts pasaulē un kuru produkciju labi jau pazīst florbola, basketbola un handbola pasaulē. Gamepatch zīmols izveidots sadarbībā ar Kristapu Porziņģi.

Par produktiem

Gamepatch produktu ražošanā izmanto Latvijā radīto unikālo tehnoloģiju - BAT (Body adjust technology), kas veidota no īpašām elastīgām putām un kam ir ļoti labas trieciena absorbētspējas un ķermeņa pielāgošanās īpašības, nodrošinot augstu komforta līmeni. Izmantojot unikālā aizsargmateriāla īpašības un funkcionalitāti, esam izstrādājuši daudz plānākus un triecien izturīgākus aizsargus, kas piemēroti gan basketbolistiem, gan citiem sporta veidu pārstāvjiem.

Kā strādā Body Adjust Technology?

BAT tehnoloģija iedarbojas brīdī, kad tā sasniedz 36.6 - 37 grādus celsijā. Kolīdz sportista ķermenis iesilst, BAT tehnoloģija iedarbojas un aizsargekipējums kļūst mīkstāks un ērtāks.